Hlavní stránka
Zájezdy
Maďarsko

Bükfürdö - Penzion PATRÍCIAPoloha: nachází se v blízkosti centra lázeňského městečka Bük, cca 2,5 km od lázeňského komplexu

Vybavení: parking, zahrada s grilem, sauna, Wi-Fi, restaurace a bar

Náš názor: velmi příjemný penzion s rodinnou atmosférou za výbornou cenu

Upozornění: Maďarsko - autokarové zájezdy s průvodcem TERMÁLNÍ LÁZNĚ SÁRVÁR  + BüKFüRDőAutokarový zájezd Program zájezdu:1. den:        odjezd z ČR v ranních hodinách, příjezd do Sárváru, koupání v lázních, večer přejezd do lázeňského městečka Bük, ubytování 2. den:        celodenní pobyt v lázních Bükfürdő3. den:        dopoledne koupání v lázních Bükfürdő nebo Sárvár, odpoledne odjezd zpět do ČR, návrat ve večerních hodináchUbytování: viz tabulka a popis ubytovacích kapacit viz str. 97-100V případě prodlouženého pobytu na 4 dny / 3 noci je 3. den shodný s programem 2. dne.

Poznámka: Cena zahrnuje: ubytování na osobu a jednu noc, snídaně nebo polopenze, parking, zahradní grill, sauna, Wi-Fi Cena nezahrnuje: lázeňskou taxu ve výši cca 1,8 Euro/os. starší 18-ti let/noc (platí se na místě), dopravu, komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,- Kč/os./den, vstupné do lázní (cca 350,- Kč/os./den)

Stravování: polopenze

snídaně formou bufetu, možnost zajištění večeří za příplatek (teplá večeře o 2 chodech - polévka a hlavní jídlo nebo hlavní jídlo a dezert nebo polévka a dezert)

Ubytování: různé

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s vlastním soc. zařízením (sprcha + WC), SAT-TV. Dále možnost rodinných pokojů se dvěmi ložnicemi s možností jedné přistýlky (některé mají kuchyňku) a s vlastním soc. zařízením (sprcha + WC), SAT-TV.


červen 2020

08.06. - 11.06.20 pondělí - čtvrtek
polopenze autokarem
4 990 Kč
cena za 4 dny (3 noci)

září 2020

14.09. - 17.09.20 pondělí - čtvrtek
polopenze autokarem
4 990 Kč
cena za 4 dny (3 noci)
(TourOperátor: BON TON, s.r.o.)