Hlavní stránka
Zájezdy
Maďarsko

Budapešť - Budapešť s termálními lázněmi ***Dvoudenní Budapešť s termálními lázněmi

Poznámka: doporučené kapesné cca 50,- Euro

Program zájezdu

1. den: odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do BUDAPEŠTI, prohlídka nejkrásnějších míst centra Budína a Pešti s nesčetným množstvím památek - Matyášův chrám, Rybářská bašta, bazilika sv. Štěpána, Budínský hrad, Řetězový most, návštěva vyhlášené adventní tržnice na náměstí Vörösmarty, volno k nákupům či návštěvě muzeí a galerií, večer odjezd na ubytování v hotelu.
2. den: snídaně, poté odjezd do centra města, kde se v příjemném parku nacházejí termální lázně Széchenyi – jedny z největších a nejslavnějších termálních lázní v Evropě, kde si návštěvníci užijí termální vanové koupele, sauny i venkovní termální bazény. V případě zájmu je možné využít tento den k dalšímu prozkoumávání centra Budapešti. Odpoledne se vydáme zpět do ČR, příjezd v pozdních večerních hodinách.

říjen 2020

31.10. - 01.11.20 sobota - neděle
snídaně autokarem
2 490 Kč
cena za 2 dny (1 noc)

prosinec 2020

12.12. - 13.12.20 sobota - neděle
snídaně autokarem
2 490 Kč
cena za 2 dny (1 noc)
(TourOperátor: BON TON, s.r.o.)

Cena zahrnuje

  • dopravu klimatizovaným autobusem (video, klimatizace, WC), ubytování v hotelu, 1 x snídaně, služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zák. 159/99 Sb

Cena nezahrnuje

  • příplatek za jednolůžkový pokoj +500,- Kč, vstupy do navštívených objektů, vstupné do termálních lázní cca 550,- kč/os./den, komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno)