Hlavní stránka
Zájezdy
Rakousko

Salzburg a Orlí hnízdoSalzburg a Orlí hnízdo

Obersalzberg, Orlí hnízdo, Königsee, SalzburgUbytování v penzionu se snídaní v ceně !

Poznámka: Doporučené kapesné: cca 60,- Euro

Program zájezdu

1. den: odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do OBERSALZBERGU, místo zbytků Hitlerova sídla, možnost návštěvy podzemní pevnosti, dále se pokračuje místním autobusem až do KEHLSTEINU (Hitlerovo „Orlí hnízdo“) s jedinečnými výhledy na okolní vrcholy Alp a na Salzburg. V odpoledních hodinách výlet k romantickému jezeru KÖNIGSEE pod monumentálním skalním masivem Watzmannu. Zájemci mohou absolvovat projížďku loďkou ke kostelu sv. Bartoloměje. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování.
2. den: snídaně, poté odjezd do Salzburgu - hlavní město spolkové země, rodiště W. A. Mozarta (možnost návštěvy jeho rodného domu), město s malebnými uličkami, romantickými náměstími, významnými kostely (Dóm, starobylý kostel sv. Petra a kostel sv. Františka), pevností Hohensalzburg a krásným zámkem Mirabell na druhém břehu řeky Salzach. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

12.09. - 13.09.20 sobota - neděle
snídaně autokarem
2 990 Kč
cena za 2 dny (1 noc)

Cena zahrnuje

  • dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování v penzionu, 1 x snídaně, služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zák. 159/99 Sb

Cena nezahrnuje

  • příplatek za jednolůžkový pokoj +800,- Kč, vstupy do navštívených objektů, komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno)